Dětské akce

Soutěže, hry a den plný srandy?
Udělejte dětem radost!

Naprosto upřímný dětský smích? Rozjasněné tváře? Přesně to jsou akce pro děti! Dětské akce jsou všechny naprosto jedinečnými a nezapomenutelnými. Zejména proto, že děti jsou v mladším věku neskutečně spontánní a jejich reakce čistě upřímné. Odehráno mám již spouty dětských akcí. Zejména diskotéky, karnevaly, čertovská odpoledne, sportovní dny a podobné.
Soutěže a hry? Samozřejmě!
Na těchto akcích samozřejmě moderuji různé soutěže a zábavné hry, které mohu zároveň doporučit a na jejichž průběhu se můžeme již konkrétně domluvit. Různé soutěže: lžička s pingpongovým míčkem (slalom mezi židlemi vyřazovacím způsobem), hod pingpongovým míčkem na prázdné kelímky/půllitry – rovněž vyřazovací soutěž, židličkovaná, tanec s nafouknutým balonkem a další…
Jaká bude hudba?
Samozřejmostí jsou dětské písničky. Ty se snažím pouštět po celou dobu produkce nebo je střídám s aktuálními hity, které děti znají z rádia. Nebráním se také přání od dětí. Na celou akci přijedu s aparaturou a osvětlením, které odpovídá akci. Nebojte se ozvat a uspořádejte dětem zábavné odpoledne!

Kde se můžeme potkat?

Cool dance club
Cool dance club
27. 4. 2024
22:00
Jemnice
Firemní večírek
8. 3. 2024
19:00
Humpolec
Svatební produkce
6. 7. 2024
13:00
Obříství
Svatební produkce - ITM
20. 4. 2024
14:00
Valtice