Služby

Svatební produkce

Základem pro hraní svateb je úzká spolupráce s vyhlášenou agenturou IN THE MUSIC. Více než 15 letá praxe v hraní soukromých akcí, firemních večírků a veřejných produkcí mluví za vše. Já a hrát svatby? Tak tomu jsme se s kamarády a známými před lety smáli. Ovšem najednou je vše jinak a já každým rokem již očekávám krásné měsíce plné romantiky a svatebního veselí. Svatba je životní událostí. Zábava pro svatební hosty je pak jakýmsi poděkováním za den, který strávili s vámi.

Taneční párty

Celý večer v mixovaném setu plném novinek a taneční muziky! Zde není moc co popisovat… Od samého začátku jsem si lámal hlavu jak nazvat své sety nebo večery. Přes všelijaké zkoušení názvů mě až upoutalo spojení TANEČNÍ ENERGIE. V anglickém jazyce zní tohle spojení přece jen lépe, a tak byl název setů a některých večerů jasný – DANCE ENERGY BY DJ RUDYS.

Dětské akce

Naprosto upřímný dětský smích? Rozjasněné tváře? Přesně to jsou akce pro děti! Dětské akce jsou všechny naprosto jedinečnými a nezapomenutelnými. Zejména proto, že děti jsou v mladším věku neskutečně spontánní a jejich reakce čistě upřímné. Odehráno mám již spouty dětských akcí. Zejména diskotéky, karnevaly, čertovská odpoledne, sportovní dny a podobné.

Akce na míru

Vaše akce tam, kde budete chtít! Takto jednoduše lze popsat další z nabídek. Již několik akcí jsem odehrál tam, kde není po žádné diskotéce nebo klubu ani památky.

Oldies párty

Poslední dobou velice oblíbený návrat k retro muzice. Osvěžit si paměť a zatančit si na hudební hity od 60. do 90. let. Od rockových a popových pecek až po disco „devadesátkové“ hitovky.

Kde se můžeme potkat?

Cool dance club
Cool dance club
27. 4. 2024
22:00
Jemnice
Firemní večírek
8. 3. 2024
19:00
Humpolec
Svatební produkce
6. 7. 2024
13:00
Obříství
Svatební produkce - ITM
20. 4. 2024
14:00
Valtice