Svatební produkce

Jedinečná atmosféra
a skvělá nálada - to je svatba!

Základem pro hraní svateb je úzká spolupráce s vyhlášenou agenturou IN THE MUSIC. Více než 15 letá praxe v hraní soukromých akcí, firemních večírků a veřejných produkcí mluví za vše. Já a hrát svatby? Tak tomu jsme se s kamarády a známými před lety smáli. Ovšem najednou je vše jinak a já každým rokem již očekávám krásné měsíce plné romantiky a svatebního veselí. Svatba je životní událostí. Zábava pro svatební hosty je pak jakýmsi poděkováním za den, který strávili s vámi. Proto by měla být nejen podle představ novomanželů, ale také svatebních hostů. Proto je dalším důležitým bodem spokojenosti všech také komunikace s hosty a plnění jejich hudebních přání.
Svatební obřad?

To přece není žádný problém! Ozvučení příchodu svatebních hostů,
usazování, příchod ženicha, příchod nevěsty, písně během obřadu.
Vše podle vás, případně doporučíme.

Novinka od sezony 2024!
Ozvučení obřadu bez nutnosti přívodu elektrické energie!

Už žádné prodlužovací kabely od zásuvky, už žádné nervy při shánění x metrů prodlužek. Nový bateriový přírůstek značky Denon a reprobedna Electro Voice naprosto řeší zbytečné nervy při přípravě ozvučení obřadu.

Svatební oběd?
Maličkost. Reprodukovaná klidná muzika, složená z pomalejších romantických či instrumentálních písní, je to pravé pro klidné vychutnání si svátečního chodu.
Svatební odpolední / večerní produkce?
Vsaďte na jistotu! V tuto dobu se totiž odehrávají další zásadní momenty svatebního dne. Krájení dortu, novomanželský tanec, házení svatební kytice, házení podvazku a svatební soutěže mezi ně jistě patří. Samozřejmostí je i mluvené slovo, které doprovází hudební projev. Ze zkušeností však víme, že například dražení podvazku či tombola by měla být výsadou svědků (kteří se dle tradice starají o tyto večerní zábavné aktivity) či člen rodiny. Zajistíme bezproblémový chod vašeho dne. S dostatečným předstihem zašleme dotazníkový formulář, kde si vše upřesníme – oblíbené interprety/žánry a naopak také zakázaná interprety/žánry. Nezůstane pozadu ani naplánování případné zábavy, která ovlivňuje chod večera. Samozřejmě vypsat zde vše nelze a tak pro dotazy kontaktujte agenturu IN THE MUSIC přes spodní kliknutí na logo nebo přímo mě přes sekci kontakty. Váš svatební den musí být jedinečný! Vsaďte na jistotu! Další nedílnou součástí je též estetický vzhled. Na každé svatbě se snažím přizpůsobit co nejvíce (v rámci možností) prostoru a nenásilnou formou „zapadnout“ do prostoru a mezi svatební hosty.

Kde se můžeme potkat?

Cool dance club
Cool dance club
27. 4. 2024
22:00
Jemnice
Firemní večírek
8. 3. 2024
19:00
Humpolec
Svatební produkce
6. 7. 2024
13:00
Obříství
Svatební produkce - ITM
20. 4. 2024
14:00
Valtice